facebook
Příjemnou noc, je středa 8.5.2024 a svátek slaví Ctibor

Vitamíny

První příspěvek v tématu Vitamíny
lenuliiinka | 22.01.2018 18:07 | Vitamíny | ID: 3737
lenuliiinka

Holky, mám na vás dotaz... Zajímá ě, zda berete vitamíny a pokud ano, tak jaké? Já bych právě aji začala brát, ale nemůžu si z té nabídky, která na trhu dneska je, vybrat...

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 24.07.2018 13:15 | ID: 23920
Alenka z rise

Určitě, ale jako já jsem pro doplňování vitamínů i přes zimu. Třeba ten Bion 3 je na to fakt ideální. Myslím teda ten Imunity http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jarka | 21.07.2018 21:31 | ID: 23909
Alenka z rise

No to si nemyslím :) pokud člověk dodržuje správnou životosprávu a dopňuje vitamíny, tak by tělo přes zimu mělo hezky odpočívat ;)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 28.06.2018 07:53 | ID: 23864
Alenka z rise

Ahoj, máš pravdu, je to tak. Vitamíny je třeba doplňovat během celého roku, k tomu není co dodat. Ale i když ty vitamíny bereš, tak tě ta zima prostě vyčerpá, no...

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jarka | 18.04.2018 15:25 | ID: 23707
Alenka z rise

Momentálně ho Ivi beru druhým měsícem a Miniee, to není dobře, že je přes zimu tělo vycucané, je potřeba vitamíny doplňovat i přes zimu.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 08.04.2018 18:13 | ID: 23694
Alenka z rise

Ahojky, k těm vitamínům... Já teď teda docela bojuju s jarní únavou. nj, po zimě prostě chybí vitamíny, no. Ale našla jsem si vitamíny Bion3 vital a ty jsou perfektní. Tak ty zase doporučuju ja! www.bion3.cz/produkty-bion3/#vital

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivous | 06.04.2018 10:21 | ID: 23691
Alenka z rise

můžu Jarko vědět jak dlouho vigantolvit užíváš ?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jarka | 05.04.2018 22:35 | ID: 23689
Alenka z rise

Pokud máš nějaké zdravotní potíže, jako problémy s ledvinami, tak určitě ano, ale je toho víc, kdy je potřeba konzultace, pro jistotu se podívej na jejich stránky, najdeš hi o příspěvek výš

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Silvou06 | 30.03.2018 02:07 | ID: 23679
Alenka z rise

Aha, tak to je pro mě nová informace :) vigantol jsem dětem dávala, ale nevěděla jsem, že dělají i nějaký přípravek pro dospělé. Myslíš, že je potřeba to konzultovat s lékařem ?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jarka | 17.03.2018 17:56 | ID: 23638
Alenka z rise

Myslím, že je to na uvážení každého, ale jestli o tom člověk něco ví, tak tento vitamín doplňuje, protože jen tak z potravin ho nezíská, protože by si musela sníst neuvěřitelné množstcí zejména ryb a to by ti za chvíly lezly krkem. Co vím, tak jsem četla článek a prodává se na na to tohle www.vigantolvit.cz. Hlavně ho dělá firma, která je na trhu několik let a dělá i vigantol pro děti.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka